Balıkesir Büyükşehir Belediyespor tur arıyor

0
121

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, bugün oynanacak Erkekler Federasyon Kupası Çeyrek Final müsabakasında Samsunspor ile karşı karşıya gelecek. Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka, saat 19:45’te başlayacak.

Ankara’da M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu ile Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nun ev sahipliğini yaptığı Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen Erkekler Federasyon Kupası’nda grup maçları tamamlandı.

Grup karşılaşmaları sonucunda;

A Grubu’nda Beysu Konyaspor Basketbol birinci, OGM Ormanspor ikinci,
B Grubu’nda Mamak Belediyesi birinci, TED Ankara Kolejliler ikinci,
C Grubu’nda Manisa Büyükşehir Belediye Spor birinci, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ikinci,
D Grubu’nda Samsunspor birinci, Final Spor ikinci sırayı alarak çeyrek finale yükselme başarısı gösterdi.

C Grubu’nda mücadele eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Antalya Güneşi’ni 67-53, Bornova Belediyespor’u 70-76 mağlup etti. Son maçta Manisa Büyükşehir Belediyespor’a 101-66 yenilen Balıkesir ekibi, grubu ikinci sırada tamamlayıp, Çeyrek Final’de Samsunspor ile eşleşti.

D Grubu’nu birinci sırada tamamlayan Samsunspor ise Sigortam.Net’i 61-63, Fethiye Belediyespor’u 80-61 ve Finalspor’u da 77-78 mağlup ederek, adını Çeyrek Final’e yazdırdı.

Erkekler Federasyon Kupası Çeyrek Finali’nde diğer eşleşmeler ise şu şekilde oluştu:

Beysu Konyaspor Basketbol – TED Ankara Kolejliler
Manisa Büyükşehir Belediye Spor – Final Spor
Mamak Belediyesi – OGM Ormanspor

BUGÜN, SAAT 19:45’TE

Ankara Mamak Belediyesi Hidayet Türkoğlu Spor Salonu’nda B alıkesir Büyükşehir Belediyespor ile Samsunspor’un karşı karşıya geleceği Erkekler Federasyon Kupası Çeyrek Final müsabakası, saat 19:45’te başlayacak. Mücadele TBFTV’nin YouTube kanalından canlı olarak yayınlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here