Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, İvrindi’de partililerle buluştu

0
190

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, İvrindi’ de incelemelerde bulundu, partililerle bir araya geldi. İvrindi Ak Parti ilçe binasında teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Aydemir, partililerle bölgeye yapılacak olan yatırımlar, projeler ve çalışmalar üzerine değerlendirmelerde bulundu. Milletvekili Aydemir, Ak Parti hükümetleri döneminde ulaşımdan sanayiye, ekonomiden enerjiye, sağlık sisteminden eğitime kadar her alanda Cumhuriyet tarihi boyunca görülmemiş bir başarı yakaladıklarını söyledi.

“HEPİMİZİN KALBİ MUTLU ŞEHİR BALIKESİR İÇİN ATIYOR” 

Aydemir, “Bölgemizin ve İvrindi’mizin her geçen gün daha da kalkınması ve gelişmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu şehirde güzel bir şeyler olduğunda hep birlikte mutlu oluyoruz. Sorunlarla hep birlikte mücadele ediyoruz. Dolayısıyla hepimizin yüreği mutlu şehir Balıkesir için çarpıyor. İlçemize kazandırdığı hizmetler için Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ile emeği geçen herkese bölgeye katkılarından   dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

“MAHARETLİ ELLER YAŞAM MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ”

İlçe Başkanlığının ardından İvrindi Belediye’sini ziyaret eden Aydemir, ilçedeki kadınlara istihdam sağlamak, yöresel ürünleri ortaya çıkarmak, bölgenin üretim gücünü arttırarak pazar alanı oluşturmak amacıyla açılan Maharetli Eller Yaşam Merkezinde üretim yapan kadınları ziyaret etti.

Belediyenin sosyal tesisini de gezen Aydemir, yeni evlenen Sabriye ve Ünal çiftiyle çay içip, sohbet etti. Aydemir’e, Ak Parti İlçe Başkan Vekili Mehmet Solak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurdane Gökdere, Gençlik Kolları İlçe Başkanı İbrahim Çay ile partililer eşlik etti. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here