Balıkesir Üniversitesi ile BAGİAD iş birliği yapacak

0
116

Balıkesir Üniversitesi ve Balıkesir Genç İş İnsanları Derneği (BAGİAD) arasında ‘Eğitim Danışmanlık ve Diğer Hizmet Alımına Yönelik İş Birliği’ protokolü imzalandı. Rektörlük Yönetim Kurulu Salonu’nda gerçekleşen imza töreninde Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş ve BAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Bilcanlı, kurumlar adına iş birliği protokolünü imzaladı.

İmza töreninin ardından BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı ve yönetim kurulu üyelerini Rektörlük makamında kabul eden Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter Kuş, üniversite olarak her alanda şehir ve sanayi iş birliklerine verdikleri öneme dikkat çekerken, imzalanan protokolün kurumlar adına hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, “Üniversite olarak iş dünyası ile daha önce de verimli sonuçlar aldığımız çeşitli protokolleri hayata geçirdik. Bu protokolün de olumlu sonuçlar ortaya çıkaracağına inanıyorum” dedi. Rektör Prof. Dr. İlter Kuş, BAGİAD yönetimine üniversiteye olan ilgileri için teşekkür etti.

BAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Bilcanlı da; Rektör Prof. Dr. İlter Kuş’a ilgi ve destekleri dolayısıyla teşekkür etti. Bilcanlı, dernek olarak özellikle staj ve istihdam konusunda üniversite öğrencileri ve mezunları arasından nitelikli insan kaynağı temininin yanı sıra eğitim ve danışmanlık alanlarında da üniversite ile iş birliği gerçekleştirmek adına imzalanan protokolün hayırlı olmasını diledi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here