Balıkesir’de denetimler sıkı şekilde devam ediyor

0
45

Vali Hasan Şıldak, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla Balıkesir’in tüm ilçelerinde denetimlerin aralıksız olarak devam ettiğini bildirdi.

Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan yeni tedbirlerle uygulanan tam kapanma sürecinde istisnalar dahilinde vatandaşların izne tabi olarak dışarıya çıkmasına izin verilirken, söz konusu izinlere ilişkin belgeler sıkı bir şekilde denetleniyor.

Kolluk kuvvetlerince gerçekleştirilen denetimlerle sokağa çıkma kısıtlamasının istisnasız uygulanarak vaka düşüşüne destek olması amaçlanırken, Vali Şıldak görevli personele teşekkür etti.

Kısıtlamanın fırsat olarak değerlendirilmesiyle vaka sayılarına yansıması için vatandaşların kurallara uymasının kaçınılmaz olduğuna dikkat çeken Vali Şıldak, “Vatandaşlarımızın desteği çok önemli. Polisimiz ve Jandarmamız bütün ilçelerimizde denetimlerini sürdürüyor. Salgınla mücadelede her bir vatandaşımızın desteği çok önemli. İstisna kapsamında olsak da zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaya özen gösterelim” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here