Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan: Hakemler Kader Olmasın

0
61

Adana Demirspor deplasmanında iptal edilen golleri nedeniyle Samsunspor karşılaşmasının ardından bir kez daha spor gündeminin ilk sırasına oturan Aydeniz Et Balıkesirspor, hakemleri daha dikkatli davranıp, şehirlerin kaderleri ile oynamamasını istedi.

Kırmızı-beyazlı kulüpten ‘Hakemler Kader Olmasın’ başlığı ve Başkan Ümit Arslan imzasıyla yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Biz hakkımızı aradığımız zaman cezalandırılıyoruz, hak mahrumiyeti cezası alıyoruz. Oysaki tüm otoritelerinde ortak görüş bildirdiği bariz gollerimizi iptal eden hakemler, bırakın cezalandırılmayı bir hafta sonra hemen maç verilerek adeta ödüllendiriliyorlar…

Geçtiğimiz haftalarda Samsun’da başımıza gelen olay, bu hafta da Adana’da başımıza geldi. Allah’ın işine bakın ki o gün Samsunspor Başkanı bizlere atıp tutarken, bu hafta Adana Demirspor’a attığımız 2 golün iptalinden bahsedip, isyan etmiştir.

Kısaca demem o ki değerli hakemlerimiz verecekleri kararlarda çok daha dikkatli davranıp şehirlerin kaderleri ile oynamamalıdırlar. “

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here