Balıkesirspor bayramı çalışarak geçirdi

0
126

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan TFF 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor, Kurban Bayramı’nı çalışarak geçirdi. Genç oyuncuların ağırlıkta olduğu bir takımlarına antrenmanlarını sürdüren kırmızı-beyazlılar, bir taraftan iç transfer görüşmelerine devam ederken, diğer taraftan da transfer tahtasını işleme açabilmek için yoğun çaba sarf ediyor.

TFF 1. Lig 2021-2022 Sezonu hazırlıklarına Kurban Bayramı arefesinde başlayan Balıkesirspor, bayram süresince de çalışmalarına devam etti.

Teknik patron Yusuf Şimşek yönetiminde Balıkesirspor Tesisleri’nde günde çift antrenman yapan kırmızı-beyazlılar yeni sezon öncesinde güç depolamaya çalışıyor. Genç oyuncuların ağırlıkta olduğu bir kadro ile dayanıklılık ve kuvvet antrenmanları yapan Balıkesirspor, kamp kadrosuna katılacak yeni oyuncuları da dört gözle bekliyor.

İlk antrenmanlar öncesinde Atilla Özmen, Batuhan İşçiler, Doğa İşeri, Anıl Taşdemir, Birol Parlak ve Oğuz Han Aynaoğlu ile yeni sezon içinde anlaşma sağlayıp, TFF 1. Lig U19 Ligi’nde sergilediği performansla göz dolduran Erdem Gökçe ile de profesyonel sözleşme imzalayan kırmızı-beyazlı yöneticiler, iç transfer görüşmelerine de devam ediyor.

Teknik ekibin raporu doğrultusunda U19 Takımı oyuncuları Yasin Yiğit Berber, Erdem Gökçe, Güney Çelik Keleş, Bosse Adam Cedric Kore, Oltion Bilalli, Peter Ambrose, Hüseyin Karabey, Sedat Yiğit Kurnaz, Alperen Erdinç, Enes Karabulut, Berkay Aykurt ve Görkem Altun’u A Takım hazırlık kampına davet eden Özgür Yılmaz başkanlığındaki yeni yönetim, transfer tahtasını işleme açabilmek için de yoğun mesai harcıyor.

Adaylık sürecinde olduğu gibi başkanlığı döneminde de sosyal medyadan paylaştığı videolarla açıklama yapma alışkanlığını sürdüren Balıkesirspor Başkanı Özgür Yılmaz, bayram öncesinde menajer Metin Korkmaz ve alacaklı diğer kişilerle yaptığı görüşmeler hakkında bilgi verdi.

GÖRÜŞMELER HIZ KAZANACAK

Menajer Metin Korkmaz’ın kendi alacaklarının yanı sıra temsil ettiği oyuncuların alacakları hususunda da kolaylık sağlayacağını belirten Başkan Yılmaz, alacaklı oyuncular ve diğer kişilerin büyük çoğunluğu ile mutabakat sağladıklarını dile getirdi.

Bayram tatilinin sona ermesiyle birlikte iç transfer görüşmelerinin yanı sıra alacaklı oyuncu ve diğer kişilerle görüşmelerine hız vereceklerini ifade eden Başkan Yılmaz, en kısa sürede transfer tahtasını işleme açarak, yen, transferlerle oyuncu kadrosunu güçlendireceklerini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here