Balıkesirspor gençleri kampa çağırdı

0
154

Yeni sezon kadrosunu oluşturmak için çalışmalarına hız veren TFF 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor, iç transfer görüşmelerini sürdürüyor. Bu arada kamp kadrosunu da şekillendirmeye başlayan kırmızı-beyazlılar, sportif direktör olarak Fatih Çerçi ile anlaşma sağladı.

İç transferde ilk olarak kaleci Atilla Özmen ve stoper Batuhan İşçiler ile anlaşma sağlayan Balıkesirspor, takımın tecrübeli oyuncuları sol bek Doğa İşeri, orta saha oyuncusu Anıl Taşdemir ve bir diğer stoper Birol Parlak ile de yeni sezon için sözleşme imzaladı.

Kırmız-beyazlı ekip, U19 Milli Takım’ın Erzurum’da yapacağı hazırlık kampı aday kadrosuna çağırılan, TFF 1. Lig U19 Ligi’nin başarılı oyuncusu, 2003 doğumlu Erdem Gökçe ile 3 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı.

GENÇLER KAMP KADROSUNDA

Diğer taraftan, TFF 1. Lig U19 Ligi’nin ikinci olarak tamamlayan Balıkesirspor’un genç oyuncularından Yasin Yiğit Berber, Erdem Gökçe, Güney Çelik Keleş, Bosse Adam Cedric Kore, Oltion Bilalli, Peter Ambrose, Hüseyin Karabey, Sedat Yiğit Kurnaz, Alperen Erdinç, Enes Karabulut, Berkay Aykurt ile Görkem Altun, Yönetim Kurulu ve Teknik Sorumlu Yusuf Şimşek’in raporu doğrultusunda A Takım hazırlık kampına davet edildi.

SPORTİF DİREKTÖR FATİH ÇERÇİ

Balıkesirspor’da Özgür Yılmaz’ın başkan seçilmesiyle birlikte başlayan yeni dönemde sportif direktör olarak görev yapacak Fatih Çerçi ile de sözleşme imzalandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here