BALTOK tarih oldu

0
101

Balıkesirspor, son iki sezondur takımın isim sponsoru olan BALTOK A.Ş. ile olan sözleşmenin sona erdiğini duyurdu. Kırmızı-beyazlı kulübün yeni yöneticileri görev dağılımı yapıp, sorunları çözmek için harekete geçerken, Başkan Kadir Dağlı daha önce Balıkesirspor forması giyen İlhan Eker ile ilgili ilginç bir iddia ortaya attı.

Çalışmalarına Balıkesirspor Tesisleri’ni inceleyerek başladıklarını dile getiren Başkan Kadir Dağlı, “Yönetici arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız incelemenin sonunda yapılması gerekenlerle ilgili olarak plan ve proje çıkardık. Antrenman sahamızda eksiklerimizin olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle bazı kararlar verdik” dedi.

İLHAN EKER’İ SUÇLADI

762 bin Euro alacağı bulunan Nuno Andre Coelho’ya 400 bin Euro ödemeyi teklif ettiklerini hatırlatan Kadir Dağlı, “300 bin Euro’luk teklifimizi yazılı olarak oyuncunun temsilcilerine gönderdik. Bugüne kadar hep sözlü teklifler yapılmıştı. Bu kez yazılı olarak ilettik ama şunu öğrendim. Buradan isim vermek istemiyorum ama kendilerini bildiklerine inandığım, Balıkesirspor’u çok sevdiklerini söyleyen, Balıkesirspor başkanlığı için ismi anılan arkadaşlar, Nuno Andre Coelho’nun avukatını arayıp, Kadir Dağlı’nın yani Balıkesirspor’un teklif ettiği parayı kabul etmeyin. Zaten, bu parayı ödemek zorundalar. Karizmayı çizdiremezler gibi bir yorumda bulunmuşlar” dedi.

“İKİ YAKALARI BİR ARAYA GELMEZ”

Bu sözleri ile Balıkesirspor’un eski oyuncularından İlhan Eker’i işaret eden Dağlı, “Anlaşılmış ve ikna edilmiş bir olayı bozma neticeleri nedir? Balıkesirspor, sadece maddi anlamda sevenlerin bir spor kaynağı olarak gördüğüm tarafındayım. Yani para varsa seviyorlar. Para yoksa sevmiyorlar. Böyle bir muhabbet yok. Böyle bir sevgi olamaz. O arkadaşlar, kendilerini çok iyi biliyor. Balıkesirspor’un önüne bu tür engellerle gelemezler. Bu tür işlere giren arkadaşların iki yakasının bir araya gelmeyeceğini buradan iletiyorum” dedi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURULDU

Diğer taraftan son iki sezonda kırmızı-beyazlı kulübün isim sponsoru olan BALTOK A.Ş. ile olan sözleşmenin sona erdiği duyuruldu. Balıkesirspor’un sosyal medya hesaplarından BALTOK ismi kaldırılırken, yapılan paylaşımda ise; “Forma sponsorumuz BALTOK A.Ş ile olan sözleşmemiz sona ermiştir. Bugüne kadar bize destek olan BALTOK A.Ş’ye katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here