Bandırmaspor’da Mustafa Gürsel dönemi

0
99

Bandırmaspor’da yapılan kongrede güven tazeleyen Onur Göçmez başkanlığındaki yönetimin ilk icraatı teknik adam sorununu çözmek oldu. Mustafa Gürsel ile anlaşma sağlayan bordo-beyazlılar, iki yıllık sözleşme imzaladı.

Bandırmaspor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde kendilerine dört yıllık bir program belirlediklerini dile getiren Başkan Onur Göçmez “Bu süre içerisinde kulübümüzün sportif başarılarına katkı sağlayacağını düşündüğümüz oyuncu ve teknik heyeti takıma kazandırmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Mustafa Gürsel de bu hedeflerimize katkı sağlayacağına inandığımız değerli bir spor adamı. Bugün attığımız imza bu açıdan çok önemli” dedi.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Göçmez, “İç transferde 6-7 oyuncu, dış transferde ise 11 oyuncuyu takıma kazandırmak istiyoruz. Geçen yıl 18.5 milyon Lira olan transfer bütçemizi bu yıl 21 milyon Lira’ya çıkardık. Transferlerde öncelikli hedefimiz, oyun sistemimize uygun ve mali disiplinimizi bozmayacak oyuncuları takıma kazandırmak.  Bu yıl, ilk hedefimiz daha önce ifade ettiğimiz gibi ilk 10’a girmektir” şeklinde konuştu.

Bordo-beyazlıların yeni teknik patronu Mustafa Gürsel de açıklamasında “Bandırmaspor’da olmaktan dolayı çok mutluyum. Karşılıklı atılan bu imzaların her iki taraf için hayırlı olsun. Bundan sonraki süreçte yönetim kurulumumuzla birlikte takımımızın başarısı ve yapılanmasına için enerji harcayacağız.  Transfer sezonunu en iyi şekilde değerlendirerek iyi bir takım kurmak istiyoruz. Bunun oluşması için herkesin desteğine ihtiyacımız var” ifadesini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here