Bandırmaspor’da Onur Göçmez güven tazeledi

0
86

TFF 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor’da yapılan genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen Onur Göçmez, güven tazeledi. Kongrede yaptığı konuşmada ligin ‘Kurtlar Sofrası’na döndüğünü belirten Başkan Göçmez, taraftarlardan sabırlı olmalarını istedi.

Bordo-beyazlı kulübün Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurulunda konuşan Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, belediye olarak Bandırmaspor’a destek olmayı sürdüreceklerini ifade etti.

Salgın döneminde seyircilerin tribünlerden uzak kalmasıyla birlikte kulüplerin önemli gelir kaybına uğradığını belirten Başkan Tosun, “Bu nedenle maddi sıkıntılar yaşandı. Biz Bandırma Belediyesi olarak elimizden gelen desteği sağlayacağımıza söz verdik. Şehir merkezindeki otoparkların geliri gitti. Pandemi döneminde her yıl gerçekleştirdiğimiz festivali yapamadık. Bu nedenle festivale destek veren firmalara Bandırmaspor’a destek olmaları çağrısında bulunduk. Yine Bandırmaspor’a kalıcı gelir sağlamak adına benzinlik ihalesi gerçekleştirdik. Pandemi nedeniyle bu ihaleye istediğimiz katılım olmadı ancak bu sürede mevcut benzinliğin sözleşmesini uzattık” dedi.

Kısıtlı bütçeyle en iyi takımı kurmak üzere çalışacaklarını ifade eden Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez ise “Bundan önceki başkanlarımız da dahil olmak üzere yaptığımız iş gerçekten delilik. Çünkü bu iş gönül işi. Bizler Bandırmaspor ile nefes alan insanlarız. Bu sezon karşılaşacağımız takımlar Süper Lig seviyesinde. Bu kurtlar sofrasından beraber çıkmalıyız. Bütçemiz kısıtlı, kıt kaynaklarla en iyi takımı kurmak için çalışıyoruz. Sizlerden ricamız, sabırlı olunması” şeklinde konuştu.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’un Bandırmaspor’a otobüs tahsis ettiğini dile getiren Göçmez, mevcut otobüsün ise 19 yaş altı takımına verileceğini, tesislerin de 600 Evler Mahallesi’ndeki antrenman sahasına taşınmasını hedeflediklerini dile getirdi.

Gündem maddelerine ilişkin konuşmaların ardından tek liste gidilen seçimde Onur Göçmez başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulunda, Adem Yılmaz, Güven Soylu, Özgür Kızıllar, Soner Koçoğlu, Mehmet Özbay, Mustafa Der, Özel Aydın, Onur Çon, Cihan Yılmaz, İsmail Aydın, Serdar Kuter, Cumhur Geçici, Tümay Özbeyli, Hasan Ustaoğlu, Emre Bahadır, Oğuz Kır, Bilgen Süngü ve Erol Rüzgar yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here