BASAF, fotoğraf yarışması düzenliyor

0
90

Balıkesir Fotoğraf Sanatı Derneği (BASAF), 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’da Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının başlattığı Kurtuluş mücadelesi dolayısıyla, bugüne özel fotoğraf yarışması düzenleneceğini duyurdu.

Açıklamada, yarışmaya katılmak için basafblk sayfasını takip etme zorunluluğunun olduğu vurgulandı. ‘Bayrak’ konulu yarışmaya fotoğraf yüklemenin basafblk instagram sayfasına ‘Bayrak yarışması için’ yazılarak katılabilinecek. Yarışmaya sadece bir adet fotoğraf yüklenecek. Yarışmaya tüm fotoğraf severler katılabilecek. Yarışmaya katılım 18 Mayıs Pazartesi saat 20:00’de sona erecek. Yarışmaya katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor. Yarışmaya fotoğraf yükleme 12 Mayıs saat 20:00 sonra başlayacak.

ÖDÜLLER: 1.seçilen fotoğraf sahibine 32 gb lexar sd hafıza kartı verilecek. 2. seçilen fotoğraf sahibine 16 gb lexar sd hafıza kartı verilecek. 3. seçilen fotoğraf sahibine 16 gb lexar sd hafıza kartı verilecek.

Eserler jüride bulunan Osman Sipahi ve Erhan Alan tarafından değerlendirilecek. Jüri ve birinci derece yakınları yarışmaya katılamayacak. SONUÇLAR:19 Mayıs Salı günü Saat:15.00’ten sonra açıklanacak. Ödül alan kişiler kartlarını dernekten alabilecekler. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here