BASİAD, işletmelere destek verecek

0
101

BASİAD’ın GMKA desteği ile yürüteceği ‘İşletmelerde Değer Artışı’ projesinin imzaları atıldı. Projeyle işletmelerde dijitalleşme programının gerçekleştirilmesi ve işletmelerde İletişim eksikliklerinin tespiti ve iletişim stratejisine bağlı iletişim koordinasyon çalışmalarının yapılmasına destek verilecek.

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) tarafından Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA) 2019 yılında çağrıya çıktığı Mali Destek Programı çerçevesinde hazırlanan ‘İşletmelerde Değer Artışı’ projesinin imzaları atıldı. Mali Destek Programı çerçevesinde uygulanmaya hak kazanan 5 projeden biri olan BASİAD projesi Balıkesir’de 24 ay süre ile girişimcilere destek verecek.

GMKA hizmet binasında yapılan törenle imzalar atıldı. BASİAD adına Başkan Abdullah Bekki sözleşmeye imza koyarken, GMKA adına Genel Sekreter Hasan İskender imza işlemini gerçekleştirdi. 2 Haziran 2022 tarihine kadar 24 ay süre ile Balıkesir işletmelerine değer katma çalışmalarının yürütüleceği proje 4 ana çalışmadan oluşacak. Proje ile ‘İşletmelerde kurum kültürüne yönelik mevcut durum analizlerinin yapılması ve kurum kültürlerinin oluşturulması’, ‘Aile anayasasının yazılması ve nesiller arası yönetim sisteminin kurulması’, ‘Dijitalleşme programının gerçekleştirilmesi’ ve ‘İşletmelerde İletişim eksikliklerinin tespiti ve iletişim stratejisine bağlı iletişim koordinasyon çalışmalarının yapılması’ gerçekleştirilecek. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here