BASİAD, Vali Şıldak ile tanıştı

0
15

BASİAD Başkanı Abdullah Bekki ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali Hasan Şıldak’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi.

Balıkesir Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Başkanı Abdullah Bekki, Başkan Yardımcısı Ümit Baysal, Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan, Genel Sekreter Aytuğ Yarmaz, Sayman Üye Celal Hatatoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Savaş, Nuri Çakmak, Metin Baykan, Ahmet Kalan, Vali Hasan Şıldak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette BASİAD faaliyetleri ve yapısı ile ilgili bilgiler aktarıldı. BASİAD Yönetim Kurulunu oluşturan firmalar ve üye firmaların çalışma alanları ile ilgili bilgiler verildi.

Balıkesir’in sanayi ve ticari yapısı, hayvancılık ve turizmi Balıkesir sanayici ve işadamlarının bakış açısı ile dile getirildi. Balıkesir Valisi Hasan Şıldak,  izlenimlerini sanayicilerle paylaştı.

BASİAD Başkanı Abdullah Bekki, Balıkesir ile ilgili her türlü konuda işbirliğine açık olduklarını ve destek vermek istediklerini belirttikten sonra sıcak karşılama için heyet olarak teşekkürlerini iletti. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here