Başkan Avcı’dan birlik mesajı

0
69

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, haftasonu yapılan kırsal mahalle hayırlarına katılarak birlik ve beraberliğin önemine değindi. Avcı, “Bizler böyle birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece daha da güçlenir ve zorlukları aşarız” dedi.

Yakupköy, Bozen ve Küpeler mahalle hayırları bayram tatili ile birleşen haftasonu gerçekleştirildi. 16 yıl aradan sonra mahalle hayrı yapan Yakupköy hayrına yaklaşık 5 bin kişi katıldı. Mehteran Takımının da yer aldığı Yakupköy hayrı renkli görüntülere sahne oldu. Mahalle hayırları ziyaretlerinde duyduğu memnuniyetini dile getiren Belediye Başkanı Hasan Avcı, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti.

Avcı, “Bizim kültürümüzde ev sahipliği ve misafire ikramda bulunmak çok önemlidir. Evimize bir misafir geldiğinde, karınca kararınca ikramda bulunur, aşımızı suyumuzu paylaşırız. Bizi biz yapan değerler bunlar. Ben bu birlik ve beraberlik duygusuyla paylaşmanın hazzını mutluluğunu yaşayan yaşatan mahallelimize çok teşekkür ediyorum. Bizler böyle birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece daha da güçlenir ve zorlukları aşarız. Ayrışmaya, bölünmeye değil, bir ve beraber olmaya ihtiyacımız var. Dertler paylaştıkça azalır, güzellikler paylaştıkça çoğalır. Mahalle hayırlarımızda emeği geçen, vesile olan herkese en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Yüce Allah yapılan hayırları edilen duaları kabul etsin. Hayrımız makbul olsun” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here