Başkan da oyuncular da sahada

0
60

Aydeniz Et Balıkesirspor’da teknik heyet ve oyuncular, Bereket Sigorta Ümraniyespor karşılaşmasının hazırlıklarını sürdürürken, Ümit Arslan başkanlığındaki yöneticiler de ziyaretlerini sürdürerek, şehrin kırmızı-beyazlı kulüp etrafından bütünleşmesi için çaba harcıyor. Balıkesirli iş insanlarının maddi destekleri ise uzun süredir ekonomik sorunlarla boğuşan camiayı umutlandırıyor.

Milli maçlar nedeniyle liglere verilen aranın ardından, Pazartesi akşamı TFF 1. Lig 10. Hafta karşılaşmasında Bereket Sigorta Ümraniyespor’u misafir edecek olan Aydeniz Et Balıkesirspor, Teknik Sorumlu Mesut Dilsöz yönetiminde kendi tesislerinde sürdürdüğü hazırlık çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Hava şartlarının değişmesiyle birlikte antrenman sahalarını ekonomik kullanmak ve sakatlık riskini minimuma indirmek isteyen Balkes, antrenmanlarında Balıkesir Atatürk Stadyumu’nu da daha fazla kullanmaya başladı.

TEDAVİLERİ SÜRÜYOR

Kırmızı-beyazlı ekipte, sakatlıkları can sıkan İsmail Yüksek ve Abdülkadir Kayalı’nın tedavileri için ise yoğun çaba sarf ediliyor.

YÖNETİCİLER DE SAHADA

Mesut Dilsöz liderliğindeki teknik heyet ve oyuncular, çalışmalarına sahada devam ederken, Ümit Arslan başkanlığındaki kırmızı-beyazlı yöneticiler de hız verdikleri ziyaretler ile Aydeniz Et Balıkesirspor’a maddi ve manevi destek sağlamayı ihmal etmiyor.

ZİYARETLERE HIZ VERİLDİ

Altay karşılaşması öncesinde Kula Ailesi adına Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula’yı ziyaret eden Ümit Arslan ve yöneticiler, daha sonra Aydeniz Et Balıkesirspor’un eski başkanlarından Tuna Aktürk, Mustafa Bahçeci ve Remzi Boncuk’u ziyaret ederek, desteklerini aldı.

Ziyaretlerine Arslan İnşaat, Güleç Metal, Baynet İnşaat, Özdil İnşaat, GLC Motors, Balıkesir Av Market, Uludağ Beton, Tellioğlu Un ve Yem, Eğinlioğlu Force, Recai Kuyumculuk, Özer Hisar, Has Aygören, Mesut Kuyumculuk, Yarış Kabin, Seypa, Zaika Gıda, İbişler, Ertemler Un ve Öztürk Yapı ile devam eden Ümit Arslan ve arkadaşları, dün de Şahlan Plastik’i ziyaret ederek, başta deplasman giderleri olmak üzere, Aydeniz Et Balıkesirspor’a ciddi anlamda maddi destek sağladı.

TARAFTAR DURUMDAN MEMNUN

Aydeniz Et Balıkesirspor Başkanı Ümit Arslan’ın bu ziyaretleri ve destekleri sosyal medya hesabından takip eden kırmızı-beyazlı taraftarlar ise özellikle Süper Lig’e veda edilmesinin ardından hızlı bir şekilde kaybolan sinerjinin yeniden oluşması ve şehrin Balkes etrafından bütünleşmesinden dolayı umutlarını artırıyor.

Pandemi şartlarına rağmen yaşanan gelişmelerin memnuniyet verici olduğunu file getiren Aydeniz Et Balıkesirspor taraftarları, “Teknik heyet ve oyuncularımız, alınan puanlarla sahadaki görevini yaparken, Ümit Başkan ve yöneticiler de şehri, kulübümüz etrafından bütünleştirecek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Her ne kadar stada gelip, takımımızın yanında olamasak da gönlümüz hep onlarla” dedi. İrfan DUROĞLU 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here