Bekki Group çalışanları iftarda buluştu

0
99

Bekkiler Metal A.Ş. ve BEKSAN Tel-Çivi A.Ş. çalışanları bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen iftar programında aileleri ile birlikte bir araya geldi.

Yaklaşık olarak 600 kişinin katılımı ile gerçekleştirilen iftardan önce şirketlerin tarihçesini ve çalışmalarını gösteren bir video sunumu katılımcılar ile paylaşıldı.

Duaların ardından gerçekleştirilen iftar sonrasında Genel Koordinatör Halit Akçal şirketlerin 2019 yılı hedefleri ve uzun vadedeki hedefleri hakkında bilgi verdi.

Akçal, dünyadaki sert rekabet koşulları altında nasıl başarılı olabildiklerini ve bu başarıyı sürdürebilmek için neler yapılması gerektiğini anlattı. Tüm çalışanların birilik ve beraberlik duygusu içinde çalışmalarının elde edilen başarıya olan katkısına vurgu yaptı.

Bekkiler Metal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bekki, şirketlerdeki gelişmeler ve hedefler hakkında konuştu. Bekki, “Şu anda aramızda şirketlerimizde 20 yıldan daha uzun süredir çalışan 5 arkadaşımız, 10 yıldan daha uzun çalışan 73 arkadaşımız bulunuyor. Emekliliğini hak edip ayrılan arkadaşlarımız hariç. Bu da bize gösteriyor ki; Bekki Group şirketlerinde aidiyet duygusu son derece gelişmiştir. Bizler çalışanlarımız ile birlikte bir aile olarak büyümeyi sürdüreceğiz” dedi.

Beksan Tel-Çivi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bekki de; katılımcılara şirketin ihracat konusunda ulaştığı seviye hakkında bilgi verdi.

Bekki, “Bizler babamızın kurduğu nalbur dükkanından bu noktaya geldik. Bunu sizlerle birlikte başardık. Bundan sonra da sizlerle birlikte büyümeye devam edeceğiz. Hedeflerimiz büyük, sektörün en büyüklerinden olmamız bir başarı ama, hedefimiz dünya pazarında da en büyükler arasına girmek” dedi.

Hüseyin Bekki, şu anda masalarda ailelerinin yanında oturan gençlerin ve hatta çocukların gelecekte şirketlerinde çalıştıklarını görmeyi çok arzu ettiğini söyledi.

Konuşmaların ardından 2019 yılı itibariyle şirketlerde 10 yılını dolduran 10, 20 yılını dolduran 1 çalışana plaketleri ve hediyeleri takdim edildi. Son olarak ise geleneksel altın çekilişi gerçekleştirilerek şanslı kişilere altınları verildi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here