Bigadiç Belediyespor, sahaya indi

0
152

Süper Amatör Lig’de 2017-2018 sezonu için iddialı olmak isteyen Bigadiç Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan siyah-beyazlı ekibin hedefi şampiyonluk olarak belirlendi.

Sezonun ilk çalışmasını Şehir Stadı’nda yapan Bigadiç temsilcisi, oyuncu kadrosunu Savaştepe Belediyespor’dan Mert Çelik ve Mehmet Poyraz, Etispor’dan Kaan Türkçetin ile Balıkesirspor altyapısından Murat Özavcı transferleriyle güçlendirdi.

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig’i dördüncü sırada tamamlayan oyuncu kadrosundan Yavuz Kur, Berkem Aşkan, Burak Ay, Velican Köstek, Gökhan İlhanlı, Mert Güneş, Alparslan Taşkıran, Onur Pirioğulları, Halil Can, Ali Kulbak ve Uğur Can ile yoluna devam eden Bigadiç Belediyespor, altyapı oyuncuları Abdullah Aksak, Ali Emre Çoban, Yasin Uzunoğlu ve Aytaç Ernur’u da A Takım kadrosuna dahil etti.

Yeni transferlerle güçlenen Bigadiç temsilcisini ilk antrenmanında Başkan Yakup Aygören, Şube Sorumlusu Engin Değer de yalnız bırakmadı. İrfan DUROĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here