Bir var, bir yok

0
135

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Almanya’da ikinci hazırlık maçını oynayan TEKSÜT Bandırma BK, Alman temsilcisi MHP Riesen Ludwigsburg’a 70-67 mağlup oldu. Yeşil-beyazlılar, Almanya’daki ilk maçında ise Brose Bamberg’i 71-75 mağlup etmişti.

TEKSÜT Bandırma BK karşılaşmaya Jaime Smith, Omar Prewitt, Tyler Kalinoski, Alperen Şengün ve Emanuel Terry beşi ile başladı. Mücadeleye hızlı başlayan taraf konuk ekip TEKSÜT Bandırma BK olurken Jaime Smith ve ve Tyler Kalinoski ile sayılar buldu. İlk çeyrekte dengeli bir oyun oynanırken ilk periyodu konuk ekip 16-15 geride geçti.

İkinci çeyreğe hızlı başlayan taraf TEKSÜT Bandırma BK oldu. Yeşil-Beyazlılar hücumda Şehmus Hazer ve Omar Prewitt ile sayılar bulurken hücumda dengeyi sağladı. Kalan bölümde Jaime Smith ve Emanuel Terry ile sayılar bulan Bandırma ekibi soyunma odasına da 33-37 önde girdi.

İkinci yarıya her iki takım da dengeli bir oyunla başladı. Yeşil-Beyazlı ekip hücumlarda Jaime Smith ve Tyler Kalinoski ile sayılar üretirken üstünlüğünü korudu. Çeyreğin kalan bölümünde de Omar Prewitt ile sayılar üreten TEKSÜT Bandırma BK final çeyreğine 54-58 önde girdi.

Final çeyreğine iyi başlayan ekip bu kez ev sahibi ekip MHP Riesen Ludwigsburg oldu. TEKSÜT Bandırma BK, hücumda Omar Prewitt ile sayılar üretse de kalan bölümde üstünlüğünü koruyamayınca, TEKSÜT Bandırma BK karşılaşmadan 70-67 mağlubiyetle ayrıldı. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here