“Birlikte başaracağız”

0
131

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Serkan Sarı ve il yöneticilerinin ilçe gezileri sürüyor. Sarı ve yöneticiler, yerel seçimlerde başarılı çalışmalar yapan yöneticileri tebrik edip, plaket veriyor, katkılarından dolayı teşekkür ediyor.

Sarı ve ekibi, dördüncü ilçe ziyaretini Balya Belediyesinin düzenlediği iftar programına katılarak tamamladı. Sarı, yaptığı açıklamada, başta Belediye Başkanı Orhan Gaga ve İlçe Başkanı Gülizar Yıldız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sarı, açıklamasında; “Bizler hiç durmadan çalışarak başarılarımızı daha da ileriye taşıyacağız. Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak her yerde hep birlikte olacağız. Birlikte başaracağız” ifadelerine yer verdi.

SARI VE EKİBİ ERDEK’TE

Sarı ve ekibi son olarak CHP Erdek ilçe Başkanlığının düzenlediği danışma kurulu toplantısına katıldı. Yeniden Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Sarı’yı tebrik eden, çalışmalarında başarılar dileyen İl Başkanı Sarı, seçim dönemindeki özverili çalışmalarından dolayı; İlçe Başkanı Metin Uysal’a, Kadın Kolları Başkanı Hale Tar Tuna’a, Gençlik Kolları Başkanı Mert Örs’e plaketlerini verdi.

Sarı, yaptığı açıklamada, “Çok zorlu bir seçim süreci sonucunda büyük bir başarıya imza atan tüm partililerimizi yürekten kutluyorum. Artık elimizden gelenin en fazlasını yaparak, dayanışma içerisinde ilçelerimizin sorunlarına çözüm bulacağız” diye konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here