BTO’da ‘E-Ticaret’ eğitimleri sürüyor

0
82

Balıkesir Ticaret Odası (BTO) yönetimi, oda üyelerinin ‘e-Ticaret’ hakkında bilgilerinin arttırılmasını için çalışmalarını sürdürüyor.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın “Dünyada bir e-ticaret ve teknolojik dönüşüm yaşanırken bunu kaçırma şansımız yok. Bu treni kaçıramayız. Bu trenin lokomotifi olmak zorundayız. Burada bizlere iş düştüğü kadar size de iş düşüyor. İş adamlarımızın yanındayız” sözünden yola çıkarak Balıkesir ticaretinin nabzını tutan Balıkesir Ticaret Odası, Türkiye’nin önemli e-ticaret siteleri ile başlatmış olduğu iş birlikleri doğrultusunda geçtiğimiz günlerde n11.com ‘E-Ticaret Eğitimi’ ile başlayan eğitim serisine, bugün de hepsiburada.com ‘E-Ticaret ile Büyümenin Altın Kuralları Eğitimi’ ile devam edecek.

Balıkesir Ticaret Odası düzenlemiş olduğu e-ticaret eğitimleri ile giderek dijitalleşen dünyada, üyelerine farklı bakış açılarından e-ticaret bilincini kazandırmayı ve üyelerinin iş hacimlerini arttırmalarına katkı sağlamayı hedefliyor.

Oda, yoğun ilgi gören e-Ticaret Eğitimleri Serisi ile önümüzdeki günlerde Türkiye’nin önde gelen e-Ticaret platformlarını üyeleriyle bir araya getirmeye ve birebir görüşmelerle ticaretlerine katkı sağlamaya devam edecek. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here