Büyükşehir, Bayramda 24 Saat Görevde

0
66

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, vatandaşların, Kurban Bayramı’nı huzurla geçirebilmeleri için gerekli tedbirlerin alındığını söyledi. Kurban Bayramı’nda vatandaşlar 4 gün toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanabilecek.

TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi sınırları dahilinde ulaşım hizmetlerini yürüten Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş., vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk etmelerini sağlamak için gereken tedbirleri alırken vatandaşlar 11-12-13-14 Ağustos tarihlerinde şehir içi toplu ulaşımdan ücretsiz olarak faydalanabilecek. Ücretsiz ulaşım hizmeti 11 Ağustos Pazar günü saat 06.00’dan başlamak üzere 14 Ağustos Çarşamba gece 12’ye kadar devam edecek.

İHBAR HATLARI GÖREV BAŞINDA

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı başta olmak üzere birçok birim bayram boyunca teyakkuzda olacak. Birimler nöbetçi ekipler oluşturarak vatandaştan gelen talepleri anında çözüme kavuşturacak. Büyükşehir Belediyesi’ne ait ALO 153 ve 0552 266 10 10 numaralı WhatsApp İhbar Hattı da bayram boyunca Balıkesirlilerin hizmetinde olacak.

“BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN”

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların huzurlu ve güven içerisinde Kurban Bayramını geçirebilmeleri için Büyükşehir Belediyesi olarak gereken tüm tedbirleri aldıklarını vurgulayan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Birlik ve beraberliğimizin güçlendiği Mübarek Kurban Bayramımızın Balıkesir’imize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here