Canbey, ÖNDER’de divanda yer aldı

0
72

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile üst düzey katılımın olduğu ÖNDER Genel Kurulunda divan üyeliği yaptı.

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı ÖNDER’in 57. Genel Kurulunda divan üyeliği yapan Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey genel başkanlık görevini devreden Halit Bekiroğlu’na hizmetleri için teşekkür ederken görevi devralan Kamber Çal’a da başarı diledi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA KATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Gençlik Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile çok sayıda davetlinin katıldığı genel kurulun ardından İmam Hatipliler Derneği Genel Merkezinin açılışı yapıldı.

CANBEY BAŞARI DİLEDİ

Genel Kurulda divan üyeliği yapan Milletvekili Canbey, “ÖNDER Genel Kurulu’nun hayırlı olmasını diliyorum. Genel Başkanlık görevini devreden Halit Bekiroğlu’na hizmetleri için teşekkür ediyor, görevi devralan Kamber Çal’a başarılar diliyorum” dedi.

GENEL MERKEZ BİNASINI AÇTILAR

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve İYC Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan’ın katılımıyla ÖNDER yeni Genel Merkezi’nin açılışı yapıldı. Açılışa da katılan Milletvekili Canbey, “Bu güzide mekanın tüm İmam Hatip camiasına hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here