Canbey’den Karesi çıkarması

0
125

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Karesi teşkilatıyla sahadaydı. Canbey, esnaf ziyareti yaptı, AFAD personeli, 112 Acil Servisi ve Emniyet mensuplarını ziyaret etti, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, yoğun geçen Ankara temaslarının ardından soluğu Karesi’de aldı. Güne Ak Parti Karesi İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ile başlayan Milletvekili Canbey, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Kadın Kolları Bakanı Ayfer Özsoy, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldız ve teşkilat mensupları ile toplantı gerçekleştirdi.

ESNAFIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu ve Karesi Kadın Kolları Başkanı Ayfer Özsoy ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulunan Canbey, hayırlı işler dileyip çay eşliğinde esnaflarla sohbet etti, dertlerini dinledi.

İL MÜDÜRLERİNİ ZİYARET ETTİ 

Kurum ziyaretleri ile programlarına devam eden Milletvekili Mustafa Canbey, Karesi heyetiyle birlikte Balıkesir PTT Başmüdürü Suat Öztürk’ü, Balıkesir Afet ve Acil Durum Müdürü Bayram Şahin’i, Basın İlan Kurumu Balıkesir İl Müdürü Gökhan Eren’i ziyaret etti. AFAD personeliyle selamlaşan ve bir süre sohbet eden Canbey, 112 Acil Servisi ve Emniyet mensuplarını da ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Canbey; “Balıkesir için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Birkaç gündür Ankara’da şehrimizin konularıyla ilgili yoğun bakanlık ziyaretlerinin ardından bugün sevdamız Balıkesir’imize dönerek teşkilatımızla bir araya geldik” dedi.

“TEŞKİLATIMIZ VE BELEDİYEMİZ SAHADA”

“Karesi ilçe teşkilatımızla birlikte çok verimli bir gün geçirdik” diyen Canbey, “Karesi ilçe teşkilatımız sahada vatandaşlarımızla buluşuyor. Karesi Belediyemiz, mahallelerimizi ak Belediyeciliğin güzide hizmetleriyle tanıştırıyor. Diğer yandan teşkilatımız gecesini gündüzüne katarak çalışmaya devam ediyor. Karesi Belediye Başkanımız Dinçer Orkan, İlçe Başkanımız Yusuf Hocaoğlu, Kadın Kolları Başkanımız Ayfer Özsoy ve Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet Yıldız’ın şahsında tüm Karesi teşkilatımıza emekleri için teşekkür ediyorum” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here