Canbey’den Meslek Liselerine ödenek desteği

0
115

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Balıkesir’in eğitim yatırımlarını takip etmeye devam ediyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Kemal Varın Numanoğlu ve Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak ile görüşen Milletvekili Mustafa Canbey, “Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz için üç milyon liralık, 100. Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz için de bir milyon liralık ödeneklerimiz hayırlı olsun” dedi.

Milletvekili Mustafa Canbey’e ziyaretlerinde eşlik eden 100. Yıl MTAL Müdürü Ümit Çelik, Gazi Mustafa Kemal MTAL Müdürü İsmail Koca ve Balıkesir Öğretmenevi Müdürü Rıdvan Teke destekleri için Canbey’e teşekkür etti.

UYGULAMA OTELİ HAYATA GEÇİYOR

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Mustafa Canbey, “Balıkesir’imiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz geleceğimiz. Onların daha iyi yetişmesi ve eğitim şartlarının daha iyi olması için mücadele ediyoruz. İki okulumuzun ödenek sıkıntısı için yaptığımız görüşmeler neticesinde, Gazi Mustafa Kemal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz için 3 milyon liralık, 100.Yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz için de 1 milyon liralık ödeneklerimiz onaylandı. Balıkesir’imize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here