Canbey’den Savaştepe çıkarması

0
131

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Savaştepe’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Ak Parti Savaştepe İlçe Başkanı Muhittin Şengül ve ilçe yönetimini, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek ile ziyaret eden Milletvekili Canbey, teşkilat çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulundu.

Ardından Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek’i makamında ziyaret eden Mustafa Canbey, Savaştepe’ye yapılan hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

Programın devamında Savaştepe ilçe girişine yapılan çevre düzenlemesi ve yapımı devam eden cami inşaatında incelemelerde bulunan Milletvekili Canbey, ziyaretlerine ilişkin yaptığı açıklamada, “Bugün Balıkesir’imizin en güzel ilçelerinden biri olan Savaştepe’mizde olmanın mutlu sevincini yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için ak teşkilatımızla ve belediye başkanımızla Savaştepe’mizde hizmet destanları yazmaya devam ediyoruz. Savaştepe’mizin bugün yerinde incelediğimiz çevre düzenlemeleri tamamlandığında ilçemizin çehresi değişecektir. Ayrıca yine bugün incelemesini yaptığımız Cami yapımına katkıda bulunan tüm hayırsever vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek ve İlçe Başkanı Muhittin Şengül de Milletvekili Mustafa Canbey’e teşekkür etti. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here