Canbey’den Savaştepe çıkarması

0
17

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Savaştepe programı kapsamında ilçeye yapılan yatırımları ve yol çalışmalarını yerinde inceledi. Geçtiğimiz hafta yaşanan afetten etkilenen çiftçiler ile esnafa ziyarette bulundu.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Savaştepe’ye çıkarma yaptı. Güne sabah saatlerinde Savaştepe girişinde Belediye Başkanı Turhan Şimşek ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Sıkıcıkoğlu tarafından karşılanarak başlayan Milletvekili Canbey, beraberindekilerle birlikte önce esnaf ziyaretinde bulundu.

“ESNAFIN YANINDAYIZ”

Bir süt ürünleri firmasını ziyaret eden Canbey, her zaman olduğu gibi pandemi sürecinde de esnafın yanında olduklarını belirterek, “Güçlü esnaflarımızla, güçlü Türkiye yolunda hızla büyüyeceğiz. Firmamıza bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

TEŞKİLATLA BİR ARAYA GELDİ

Savaştepe ilçe teşkilatını da ziyaret eden Canbey, Belediye Başkanı Turhan Şimşek, ilçe başkanı Mehmet Sıkıcıkoğlu’nun ve Gençlik Kolları Başkanı Rasim Güngörmüş’ün de katılımıyla bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Canbey, çalışmaya devam mesajı verdi.

YOL ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Balıkesir’e hizmet etmeye devam ettiklerini ifade eden Milletvekili Canbey, Savaştepe-Balıkesir arasında devam eden ve 8,5 km’si tamamlanan 41,1 km’lik yol çalışmalarını da beraberindekilerle birlikte yerinde inceledi. Yol çalışmasında bulunan işçilere tatlı ikramında bulunarak sohbet eden Canbey, emeği geçenlere teşekkür etti.

AFET İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARA TAKİP

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, geçtiğimiz hafta yaşanan afet dolayısıyla yürütülen çalışmalarla ilgili yerinde incelemede bulundu. Beraberinde belediye başkanı ve ilçe başkanı ile Savaştepe İlçe Tarım ve Orman Müdürü Şerif Köse’yi ziyaret eden Canbey daha sonra da Savaştepe Ziraat Odası Başkanı Zeki Topçuoğlu’nu ziyaret etti. Afetten zarar gören çiftçiler ile de görüşen Milletvekili Canbey, “Çiftçilerimizin her daim yanındayız” diye konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here