Çelik’ten Gömeç’e ışıklandırma müjdesi

0
61

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, Balıkesir-İzmir duble karayolunun Gömeç giriş ve çıkışlarıyla Karaağaç Mahallesinin giriş ve çıkışlarındaki 3 kilometrelik yolun ışıklandırmasının yapılacağını açıkladı.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik, bölge halkının yıllardır çözülmesini beklediği Balıkesir-İzmir duble karayolu’nun Gömeç  giriş ve çıkışlarıyla Karaağaç Mahallesi giriş ve çıkışlarındaki 3 kilometrelik yolun ışıklandırmasının yapılacağını söyledi. Çelik, “Ak Parti Gömeç İlçe Başkanımız Eşref Uslu’nun gündeme getirdiği ve çözülmesi için çaba sarf ettiği yol ışıklandırması sorununu inşallah çözüyoruz” dedi.

“İHALESİ TAMAMLANDI”

Çelik, “Konunun çözümü noktasında UEDAŞ Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı ve İzmir Karayolları Bölge Müdürü Murat Gönenli’ye teşekkür ediyoruz. Projenin ihalesi tamamlanmıştır. Kasım ayı sonunda başlayacak olan proje, Aralık ayı sonu itibarıyla bitmiş olacak. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz, ilerleyen dönemlerde inşallah müjdelerimiz sürecek, hemşehrilerimize hayırlı, uğurlu olsun” dedi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here