Altıeylül kışa hazır

0
78

Altıeylül Belediyesi, vatandaşların kış mevsimini daha rahat geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı. Belediye Başkanı Hasan Avcı, “Altıeylül Belediyesi olarak kışa hazırız ve araçlarımız kış şartlarına uyum sağlayacak şekilde bakım ve onarımdan geçirildi” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Paşaköy’de bulunan saha birimleri ikmal ve kontrol merkezinde saha çalışanlarıyla kahvaltıda buluştu.

Altıeylül’e 7/24 hizmet eden personelinin her zaman yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Avcı, “Vatandaşlarımızın kış mevsimini daha rahat geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri aldık. Bu doğrultuda 450 saha personelimiz 55 araçla Altıeylül’ün hizmetinde” dedi.

Havaların soğumasıyla birlikte ulaşımda aksama yaşanmaması için yapılan hazırlıkların tamamlandığını belirten Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, kış şartlarına hazır olduklarını söyledi.

Avcı, “Değerli saha çalışanlarımızla bugün buluşarak hem birlikte çorbalarımızı içtik hem de çalışanlarımıza kolaylıklar diledik. Onlar güzel ilçemize, bu aziz millete hizmet ediyorlar. Bizler de her türlü desteğimizle her zaman onların yanında olduk, olmaya devam ediyoruz” dedi.
Altıeylül Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri, Zabıta, Park Bahçeler, Temizlik İşleri, Sağlık İşleri ve Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, kış aylarında olası soğuk ve yağışlı havaya karşı tüm önlemlerini aldı. Bu önlemler içerisinde greyderler, yol tuzlama araçları, kamyonlar, kaldırım temizleme araçları olduğunu söyleyen Avcı, “Yaşanabilecek olası buzlanma olaylarına karşı gereken tüm önlemleri aldık. Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi zorlu kış şartlarında da önceliğimiz vatandaşımızın güvenliği ve memnuniyetidir. Hemşehrilerimin daha temiz ve daha sağlıklı bir kış geçirmeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here