CHP İl Başkanı Serkan Sarı: Var gücümüzle mücadele ediyoruz!

0
27

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, CHP Balıkesir Milletvekilleri Fikret Şahin, Ensar Aytekin ve iş dünyasından sorumlu il başkan yardımcısı Ceyhun Ercan, KOBİ’leri ziyaret ederek iş dünyasının sorunlarını dinledi.

CHP heyeti Balıkesir’de faaliyet gösteren Çelmak, Yeni Marmara, Teknosav, Beksan, Baymob Mobilyayı ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında heyet, sanayicilerle KOBİ’lerin sorun ve sıkıntılarını yerinde inceleyerek bilgi aldı.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklama da Türkiye için var güçleriyle çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Sarı, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla KOBİ ziyareti için Genel Başkan Yardımcımız Ahmet Akın, Milletvekillerimiz Fikret Şahin, Ensar Aytekin’in yaptığı çalışmaya iş dünyasından sorumlu il başkan yardımcımız Ceyhun Ercan ile birlikte eşlik ettik. Çelmak, Yeni Marmara, Teknosav, Beksan, Baymob Mobilya’yı ziyaret ettik. Sanayicilerin ve KOBİ’lerin yaşadığı sıkıntılar konusunda bilgi aldık. Üreten ve kalkınan bir Türkiye için var gücümüzle mücadele ediyoruz. Gördüğümüz sıcak ilgiden ve misafirperverlikten dolayı teşekkür ederiz” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here