CHP Milletvekili Ahmet Akın: Onlara İnanıyorum

0
115

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, bayramda da durmak bilmedi. Akın, “23 Haziran’da İstanbul’da yaşayan bütün Balıkesirli hemşehrilerimin Ekrem İmamoğlu için mührü basacaklarına inanıyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Ramazan Bayramı’nda seçim bölgesi Balıkesir’de vatandaşlarla bir araya geldi.

Bayramın ilk günü Valilik tarafından düzenlenen bayramlaşmaya katılan Akın, Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret edip yaşlı vatandaşlarla bayramlaştı. CHP İl Başkanlığı’na geçen Akın, partililerle bayramlaştı. Akın, aynı gün Susurluk, Manyas, Gönen, Bandırma ve Erdek CHP İlçe örgütlerinde düzenlenen bayramlaşmalarda vatandaşlarla da bir araya geldi.

Çok güzel bir bayram geçirdiklerini kaydeden Akın, “Bayram sevincini vatandaşlarımızla birlikte yaşamak bizi çok mutlu etti. Bayram sonrası İstanbul seçimleri için İstanbul’da çalışmalarımı sürdüreceğim. Adım adım gezdiğimiz Balıkesir’de her vatandaşımız 23 Haziran’da tekrar edilecek seçimi Ekrem İmamoğlu’nun kazanacağına inandıklarını kendisine iletmemi istedi. 31 Mart’tan daha hazırlıklı ve daha inançlıyız. Kazanılmış bir hakkı gasp edenlere 16 milyon İstanbullu çok nezih bir demokrasi dersi verecek. 23 Haziran akşamı iktidar sandıkta seçim kaybetmeyi öğrenecek. 23 Haziran’da İstanbul’da yaşayan bütün Balıkesirli hemşehrilerimin Ekrem İmamoğlu için mührü basacaklarına inanıyorum. 100 bini aşan Balıkesirli hemşehrimin 23 Haziran’a kadar bir hakkın yerini bulması için her türlü desteği ve katkıyı vereceğine inanıyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here