CHP seçimleri değerlendirdi

0
106

CHP İl Danışma Kurulu toplantısında ilçe başkanları, belediye başkanları, milletvekilleri ve parti yöneticileri 31 Mart yerel seçimlerini değerlendirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Danışma Kurulu toplantısı önceki gün yapıldı. Toplantıda İl Başkanı Serkan Sarı, seçim döneminde yapılan çalışmaları anlattı.

Sarı, “31 Mart Belediye Başkanlığı seçimini geride bıraktık, çok zorlu bir seçim dönemi atlattık. Seçimlerde tüm Türkiye’de başarı elde ederek tamamladık. Gerek Türkiye’de gerekse Balıkesir’de artık daha güçlü, daha kendinden emin ve geleceğe dair daha umut doluyuz.  Göreve geldiğimiz ilk günden beri ilçe başkanlarımız ile düzenli olarak her ay, aynı gün ve saatte toplantılar yapmaktayız. İlçe başkanlarımızdan ilçeleri hakkında bilgiler alıyor ve seçimler için hazırlıklarımızı planlıyorduk. İl başkanlığımız bünyesinde kurduğumuz bilim platformu ile şehrin sorunlarına çözüm arıyor ve projeler hazırlıyorduk. Yerel seçimler bizim için çok önemliydi. Yerel seçim sürecini çok dikkatli ve özenli bir şekilde yürüttük. Sürekli ilçe başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile iletişim kurarak seçim sürecini en sağlıklı şekilde planladık. 2023 ve 2024 hedeflerimiz için şimdiden mücadele ateşini yakacak ve  hep birlikte çok çalışacağız” dedi.

“İLÇE BELEDİYELERİNDE BAŞARILI SONUÇLAR ALDIK”

Sanki yarın seçim varmış gibi hiç durmadan çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Sarı, sözlerine şöyle devam etti:

“Bugün güzel işler başardık yarın daha güzel işler başaracağız. Yapılan bu çalışmaların sonunda 8 belediye başkanlığının yönetimini kazandık. Bu kazandığımız ilçelerimizde çok çalışacağız çok güzel hizmetler yapacağız, başkanlarımızın başarısı, bizlerin gururu olacak, halkımızın umudu olacak. Balıkesir’de ilçe belediye sayımızı 3 ilçe artırarak Türkiye’de en başarılı iller arasında yer aldık. İstanbul seçimlerine de imkanı olmayan yaklaşık 6 bin seçmeni 150 araç 3 gemiyle, bağışçılarımızın desteği ile taşıyarak bu konuda Türkiye’de birinci olduk. İnancın, umudun ve bağımsızlığın ateşi dün yolumuzu aydınlattığı gibi yarın da geleceğimizi aydınlatacak. Her şey çok güzel olacak dedik. Bugün her şey çok güzel oldu yarınlar için çok  çalışma zamanı.” Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here