CHP’li kadınlar toplandı

0
28

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Kadın Kolları, İl Başkanı Serkan Sarı’nın katılımıyla İlçe Kadın Kolları Başkanları toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya İl Kadın Kolları Başkanı Fatma Şener, İlçe Kadın Kolları Başkanları ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda gelecek dönemde yapılacak çalışmalara yönelik planlamalar yapılırken, gündem de değerlendirildi.

“HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ VE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Toplantıyı sosyal medya hesabından duyuran CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, bir açıklama yaparak birlik mesajı verdi. Birlikte çalışacaklarını ve hedeflerinin iktidar olduğunu dile getiren Sarı, “İl Kadın Kolları Başkanımız Fatma Şener ve yönetim kurulu üyelerinin düzenlediği Kadın Kolları İlçe başkanları toplantısına katıldık. Oldukça verimli geçen toplantıda başkanlarımız ile önümüzdeki dönemde yapılacak olan çalışmaları konuştuk. İlerleyen dönemlerde de güzel projelere imza atacaklarına inanıyorum. Kendilerinin il örgütümüze ve CHP’ye verdikleri destekleri çok büyük. Hep birlikte çok çalışacağız ve birlikte başaracağız. Hedefimiz iktidar” dedi. Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here