Çocukları unutmadılar

0
95

Ak Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları üyeleri, Balıkesir Şehir Hastanesi’nin çocuk servisinde tedavi gören çocuklara 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda sürpriz yaptı.

Partili gençler yaşıtları okullarında 23 Nisan coşkusunu yaşarken rahatsızlıkları nedeniyle 23 Nisan etkinliklerine katılamayan çocukları unutmadı. Ziyarette Gençlik Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

Tedavisi süren çocukları 23 Nisan coşkusundan mahrum bırakmak istemediklerini ifade eden partili gençler, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünya çocuklarına armağan edilmiş tek çocuk bayramıdır. Ulu Önder Atatürk’ün tüm çocuklara armağan ettiği bu mutlu günde, hastalığı nedeniyle hastanede tedavi gören çocukların bayramı buruk geçirmelerini istemedik. Ziyaret ettiğimiz bazı çocukların dışarıda arkadaşlarıyla birlikte olamadıkları için üzgün olduklarını gördük. Çeşitli hediyelerle bir an için dahi olsa rahatsızlıklarını ve üzüntülerini unutturmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here