Demirezen’e Polonyalı rakip

0
112

WBO Avrupa Ağır Sıklet Boks Şampiyonu Balıkesirli boksör, Ali Eren Demirezen, profesyonel boks kariyerinin 14’ncü maçı için yarın akşam Ukrayna’da ringe çıkacak. ‘Ice Man’ lakabıyla tanınan Demirezen, Polonyalı boksör Kamil Sokolowski karşısında nakavt serisini sürdürmek için fırsat kollayacak.

2016 Rio Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil ettikten sonra kariyerine profesyonel olarak devam etme kararı alan Ali Eren Demirezen, Almanya’da faaliyet gösteren EC Boxing bünyesinde emin adımlarla hedefine doğru ilerliyor.

Profesyonel boks kariyerinin ilk maçında 15 Ekim 2016’da karşılaştığı Polonyalı boksör Patryk Kowoll’ü nakavt ederek başlayan Ali Eren Demirezen, şu ana kadar ki tek yenilgisini Nijeryalı boksör Efe Ajagba karşısında aldı.

Kariyerinin 14’ncü maçı için yarın akşam, Ukrayna’nın Dnipro şehrindeki Bartolomeo Best River Resort’te ringe çıkacak Ali Eren Demirezen’in rakibi olacak Polonyalı boksör Kamil Sokolowski’nin daha önce yaptığı maçlarda 9 galibiyet ve 18 yenilgisi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here