Deva Balıkesir’den Bigadiç’e ziyaret

0
38

Deva Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Bigadiç İlçe Başkanı Mehmet Nalça’dan oluşan heyeti Bigadiç’te bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek temaslarda bulundu.

Bigadiç Halkın Sesi Gazetesi Sahibi Emrah Çakmak’ı ziyaret eden Deva Partisi Heyeti sırasıyla Ziraat Odası Başkanı Kamber Salur, Bigadiç Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Halil Çolakoğlu’na da ziyaretler gerçekleştirdi. Sohbet havasında geçen görüşmelerde taraflar ülke sorunları üzerine konuşarak, karşılıklı fikir ve görüş alışverişinde bulundu.

Yapılan ziyaretlerin sonrasında Bigadiç esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek, gündemdeki konuları konuşma ve sohbet etme imkanı bulan Deva Partisi İl Başkanı Kemal Aydemir, ülkenin sorunlarını çözebilecek liyakata ve bilgiye sahip, işinin ehli olan tek kadronun Deva Partisi bünyesinde olduğunu ve bu kadronun dertlere DEVA olmak için hızlı ve etkili bir şekilde çalışarak çözüm üretme çabası içinde olduklarını ifade etti.

Yeni bir parti olarak, yüksek bir görev bilinci içerisinde hareket ettiklerini de sözlerine ekleyen Aydemir, bu durumun vatandaş tarafından fark ediliyor olmasından duydukları sevinci de dile getirdi.

Pandemi döneminde sahada olan tek siyasi partinin de kendileri olduğunun altını çizen Aydemir; “Salgın koşulları içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda pandemi sürecinin gerektirdiği önlemlere azami dikkat ederek hareket ediyoruz. Bundan sonrasında da bu düşünce içerisinde saha çalışmalarına ve ilçe ziyaretleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here