DEVA Bandırma’da kongreye hazırlanıyor

0
150

DEVA Partisi Balıkesir il teşkilatı Bandırma kongresinin provasını yaptı. 25 Haziran’da  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Genel Merkez yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan 1. Olağan Bandırma İlçe Kongresine hazırlanan DEVA Partisi teşkilatları, hummalı bir telaşenin içerisine girdi.

İl Başkanı Kemal Aydemir, İl Başkan yardımcıları Tuğrul Sözat, Soner Avcı, Hilal Demirözer, Yasin Karani ve İl yöneticileri ile birlikte kelimenin tam manasıyla Bandırma’ya çıkarma yaptı.

Heyet, ilk olarak Bandırma İlçe teşkilat binasını ziyaret etti. İlçe Başkanı Ayşegül Özdemir ve İlçe Başkan Yardımcısı Şevval İpek, kongre hazırlıkları konusunda bilgi verdi.

İl Başkanı Aydemir, “Bizler DEVA Partisinin Balıkesir’imizdeki temsilcileri olarak sizleri çok iyi anlıyoruz, maalesef ülkemizde bir yönetememe problemi olduğu aşikardır. Vatandaşımız günden güne negatif yönlü seğir eden ekonomik darboğazın ortasında çaresizliğe terk edilmektedir. Görüyoruz ki; güzel Bandırma’mız da bu olumsuz politikalardan fazlasıyla etkilenmektedir. Esnafın dayanacak gücü kalmamıştır.

Covid-19 Pandemi’sinin de tesiriyle zaten kötü olan ekonomik şartlar gün geçtikçe içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Lakin şu unutulmamalıdır ki  bütün bu sorunların kökten çözülmesi, Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde yaşayan her bir vatandaşımızın hak ettiği yaşam standartlarını yakalaması için DEVA Partisi kurulmuştur ve hız kesmeden iktidara yürümektedir. Biz profesyonel muhalefet yapmak için kurulmuş bir parti değiliz. İnanıyoruz, vatandaşımızı hak etmediği bu durumdan kurtarmak için can siper hane çalışmaya devam edecek ve Allah’ın izniyle, halkımızın teveccühüyle  ilk seçimlerde iktidar olacağız. Çözümün adresi bellidir. Çözüm DEVA’dadır” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here