DEVA Karesi yöneticileri Başkan Orkan’ı ziyaret etti

0
292

DEVA Partisi Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan ve yönetim kurulu üyeleri Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan’ı ziyaret etti.

DEVA Partisi Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, çok olumlu ve sıcak bir havada geçen görüşmeyle ilgili yaptığı açıklamada, “Bizim kimse ile bir hesaplaşmamız ya da mücadelemiz olamaz. Bizler kavga dilinden yorulduk, barış dili ile siyaset yapacağız diye konuşup eğer ötekileştirme yaparsak; söylediklerimiz ile yaptıklarımız birbiri ile uyuşmaz ve güvenilirliğimiz kalmaz.

Bu düşüncelerle  Karesi Belediye Başkanımız Dinçer Orkan’ı ziyaret ettik. Karesi için yapılan her doğru işte kendilerini desteklediğimizi ama yanlış olan her işte de saygı çerçevesi içinde karşılarında olup eleştireceğimizi söyledik. Muhalefet görevimizi yapıcı eleştiriler ile yapacağız. Bu kentte kavga değil, barış dili hakim olacak.

Karesi Belediye Başkanımız Dinçer Orkan’a bizi en iyi şekilde misafir edip ağırladığı için partim adına teşekkür ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizim ortak değerimiz Karesi” dedi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here