Dostluklar Pekişti

0
100

Ramazan Bayramı’nda küskünlükler sona erdi, küçükler büyüklerin ellerini öpüp gönüllerini aldı. Balıkesir protokolü de Öğretmenevi’nde yapılan törende bayramlaştı. Bayramlaşmaya siyasiler, bürokratlar, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni Balıkesir Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Vali Ersin Yazıcı ve protokol üyeleri, düzenlenen bayramlaşma törenine katılıp vatandaşlarla bayramlaştı. Bayramın ilk günü düzenlenen programında halk ile Devlet yöneticileri bir araya gelerek bayram güzelliğine yakışır bir kutlama yaptı.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Bayram ile ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşan Vali Ersin Yazıcı, vatandaşların bayramlarını kutlayarak, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı. Bayram günlerinde sevincin doruğa çıktığını belirten Vali Yazıcı, bayram kutlamasına vatandaşların yoğun katılımının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

“VATANDAŞLARIMIZLA KUCAKLAŞTIK”

Bayramların, geleceğe beslenen umudun yeşerdiği müstesna günler olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, “Bugün Balıkesirli hemşehrilerimizle ve tüm devlet dairelerinin müdürleriyle birlikte bayramlaştık. Halkımızla beraber olduk onun için çok mutluyuz. Her bayram geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma programımızda vatandaşlarımızla kucaklaştık” dedi.

“TÜM ŞEHİTLERİMİZİ SAYGIYLA, RAHMETLE ANIYORUZ”

Ramazan Bayramı’nın Balıkesir’e, devletimize, milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni eden Vali Ersin Yazıcı, “Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kez daha tüm şehitlerimizi saygıyla, rahmetle anıyoruz. Ramazan Bayramı’nın; Balıkesir’imizin, devletimizin, milletimizin, tüm insanlığın ve dünyamızın barış, huzur ve sonsuz mutluluğa kavuşmasına vesile olmasını diler, bütün Balıkesirli hemşehrilerimin Ramazan Bayramını kutlar, sevgi ve saygılar sunarım” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here