Eğitim-Bir-Sen’den başarı ödülleri

0
148

Eğitim-Bir-Sen Balıkesir 2 Nolu Şube yönetimi, Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açılan yükselme sınavında başarılı olup, hizmetli kadrosundan memur kadrosuna atanan üyelerini plaketle ödüllendirdi.

Eğitim-Bir-Sen Balıkesir 2 Nolu Şube yönetimi, Balıkesir Üniversitesi’nde sınavı kazanarak hizmetli kadrosundan memur kadrosuna atanan üyelerini yemekli toplantıda konuk etti.

Eğitim-Bir-Sen Balıkesir 2 Nolu Şube Başkanı Prof. Dr. İbrahim Aydın, “Eğitim-Bir-Sen camiası olarak her zaman üyelerimizin yanındayız. Biz hep dersimize çalışıyoruz. Kuru gürültü, algı yapmıyoruz. Genel merkezimiz uzmanlara yükselme sınavları için hazırlık kitapları hazırlatıyor. Biz de sınav olsun olmasın kitapları temin ediyor, hazır bekliyoruz. Sınav açılır açılmaz üyelerimize hazırlık kitaplarını dağıtıp, karşılığını da başarı olarak alıyoruz” dedi.

Yükselme sınavında başarılı olan 7 üyeleri olduğunu belirten Aydın, “Sınav birincisi Fahri Koruoğlu ve ikincisi Talip Tanrıkulu bizim üyemiz. İlk onda 6 üyemiz var. Bu da bizi gururlandırdı. Hepsini kutluyorum” dedi. Başarılı sendika üyeleri Fahri Koruoğlu, Talip Tanrıkulu, Ali Yalçın, Ahmet Karslıoğlu, İbrahim Emrecik ve Nizamettin Akgül’e yönetim kurulu üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi. Çiğdem AKBAY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here