Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nde çalışmalar onaylandı

0
51

Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin olağan mali genel kurulunda birliğin 2021-2022 yılı yönetim, denetim ve faaliyet raporları okunarak üyelerce kabul edildi.

Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin olağan mali genel kurulu Balkonuk Center’da yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Genel kurulda Divan Başkanlığında Hasan Ahmet Kırlıoğlu seçildi.

Mali genel kurulda Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin 2021-2022 yılı yönetim, denetim ve faaliyet raporları okunarak üyelerce ibra edildi. Öte yandan birliğin 2023 ve 2024 yılı tahmini bütçeleri de kongre üyelerince kabul edildi.

Balıkesir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çetin, “Olağan mali genel kurulumuzu gerçekleştirdik. İlçelerimizden gelen tüm üyelerimizle birlikte alınması gereken kararlarımızı aldık. Bundan sonraki süreçte de üyelerimize en iyi şekilde hizmet etmek için yönetim ve denetim kurulu ekibimizle elimizden geleni yapacağız. Şuanda da yapmamız gereken birkaç projemiz kaldı. Bunları da iki yıl içerisinde gerçekleştirerek yeni seçim dönemine projelerimizi tamamlamış bir şekilde gideceğiz” dedi. Mustafa ATİK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here