Kula, TOBB’da konseye seçildi

0
386

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 74. Genel Kurulunda Rifat Hisarcıklıoğlu yeniden başkanlığa seçilirken; Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula da TOBB Ticaret Odaları Konseyine ve TOBB Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğine seçildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, Oda, Borsa Başkanları ve Delegeler ile birlikte  Anıtkabir’i ziyaret ederek ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzurunda saygı duruşunda bulundu.​

Balıkesir’de faaliyet gösteren 14 oda ve borsa başkanlarıyla delegeleri, Balıkesir Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula’nın ev sahipliğinde akşam yemeğinde bir araya gelerek, hem ticaret hayatının taleplerinin TOBB’a iletilmesi noktasında fikir alışverişinde bulundu, hem de güçlü birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Birlik Yönetim Kurulu, Konseyler ve Yüksek Disiplin Kurulu Üyeleri seçimleri sonucunda Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi  Kula, TOBB Ticaret Odaları Konseyine ve TOBB Yönetim Kurulu Yedek Üyeliğine seçildi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here