Sanayiciler TOBB’da

0
433

Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bilcanlı ve Meclis Başkan Yardımcısı Ergin Birgül, beraberlerindeki heyet ile birlikte TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, “Burası sizin kendi yeriniz. Allah önümüzdeki dört yıl herkese ağız tadıyla seçildiği bölgeye hizmet etmeyi nasip etsin. Sizler kendi şehrinizin ekonomi liderisiniz. Ben Türkiye’de 365 oda ve borsayı gezen ilk TOBB Başkanıyım. Biz hizmeti herkese eşit yapmak zorundayız. Mezhebi, dini, siyasi görüşü ne olursa olsun tüm üyelerimize hizmet etmek zorundayız. Hepimizin farklılıkları var ama farklılıklarımızı dışarıda bırakmalıyız” dedi.

Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu da; “Çok demokratik ve Sanayi Odalarına yakışan güzel bir seçim atlattık. Başkanın daveti üzerine buradayız. Burada olmaktan mutluyuz. Umarım bundan sonraki çalışmalarımıza da birlikte beraber olarak, bu çalışmaları devam ettireceğiz” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here