Şensoy’a Şeref Belgesi

0
122

TOBB’un 70. yıl etkinlikleri kapsamında Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ferhan Şensoy’a genel kurul delegesi olarak 30’ncu yılını tamamlaması dolayısıyla Şeref Belgesi takdim edildi.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70’nci yılı Ankara’da kutlandı. TOBB’un 70’nci yıl kutlamalarına Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula, Meclis Başkanı Okan Telaşeli, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Erdoğmuş, Meclis Başkanı Ferhan Şensoy ve delegeler katıldı.

70’nci yıl etkinliğine katılan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, TOBB’un yerel bir kuruluştan dünya çapında iş birlikleri gerçekleştiren küresel bir aktör haline geldiğini ifade etti.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da Türkiye’deki oda-borsa sisteminin dünyada örnek gösterildiğini belirterek, “Ülkemizi hak ettiği yere çıkarmak için iş dünyası daha hızlı koşmak zorunda” dedi.​

TOBB’un 70’nci yıl etkinlikleri kapsamında Balıkesir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ferhan Şensoy’a genel kurul delegesi olarak 30’ncu yılını tamamlaması dolayısıyla Şeref Belgesi takdim edildi. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here