TOBB’da Balıkesir rüzgarı

0
468

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’ndeki 74’ncü genel kurulda yapılan seçimlerde Balıkesir il ile ilçelerindeki oda ve borsa başkanları, delegeleri, konsey, komisyon ve komitelerde görev alarak Balıkesir’in adını Türkiye’ye duyurdu.

ANKARA’DA BİRLİK BERABERLİK VE DAYANIŞMA YEMEĞİ

Ankara’da, Balıkesir Ticaret Borsası ev sahipliğinde Balıkesir il ve ilçelerinde faaliyet gösteren 14 oda ve borsanın başkanlarıyla delegelerine yemek düzenlendi. Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula’nın açılış konuşmasının ardından, ticaret hayatının taleplerinin TOBB’a iletilmesi hususunda fikir alışverişinde bulunulurken birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verildi.

BAŞKAN FARUK KULA’YA İKİ GÖREV BİRDEN

Seçimlerde M. Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB Başkanlığı’na geçerli oyların tümünü alarak tekrar seçildi. Yönetim Kurulu, Komisyon ve Komitelerin seçimlerinin ardından Balıkesir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Kula, Ticaret Borsaları Konseyi ve Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu üyeliğine seçildi.

Balıkesir İl ve İlçe Oda/Borsa Başkan ve Delegelerinin TOBB’da aldığı görevler ise şöyle Hesapları İnceleme Komisyonu Hüseyin Sarıbaş Balıkesir Ticaret Borsası, Mevzuat Komisyonu Ahmet Selvi Gönen Ticaret Odası, Ticaret Odaları Konseyi Rahmi Kula Balıkesir Ticaret Odası, Mehmet Kılkışlı Bandırma Ticaret Odası, Mustafa Büyükçıvgın Ayvalık Ticaret Odası, Sanayi Odaları Konseyi Hasan Ali Eğinlioğlu Balıkesir Sanayi Odası, Ticaret Borsaları Konseyi Faruk Kula Balıkesir Ticaret Borsası, Halit Sezgin Bandırma Ticaret Borsası, Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu Faruk Kula Balıkesir Ticaret Borsası, Hayvancılık Kurulu Sefer Göçer Susurluk Ticaret Borsası, İbrahim Mutlu Gönen Ticaret Borsası, Tarım Kurulu A. Tarkan Denizer Edremit Ticaret Borsası, İklim Değişikliği ve Çevre Kurulu Coşkun Salon Edremit Ticaret Odası, Turizm Kurulu Faika Özlem Sarı Erdek Ticaret Odası, Mustafa Aysel Burhaniye Ticaret Odası. Orhan KÖKEN

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here