TOBB’un 78. genel kurulu yapıldı

0
243

TOBB 78. genel kurulu, TOBB delegeleri;  Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula, Meclis Başkanı Okan Telaşeli, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emrah Bilcanlı, Meclis Başkan Yardımcısı Ömer Işıklar, Yönetim Kurulu Üyesi Cem Ovacık, Meclis Üyesi İbrahim Onur ve Hüseyin Yüksel Camcıoğlu’nun online katılımıyla gerçekleşti.

Video konferans yöntemiyle katılan Ticaret Bakanı Mehmet Muş, 2022 Nisan ayı ithalat ve ihracat verilerini açıkladı ve  TOBB 78. genel kurulunun hayırlara vesile olmasını diledi.

Faaliyet raporu ve komisyonların sunuş ve onaylanması ile devam eden Genel Kurul’da konuşan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “81 il ve ilçelerden katılan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yapılması gereken çok iş var. Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını dile getirmeye, takip etmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Rahmi Kula, kapanış konuşmasında M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederek, genel kurulun ülkemize ve camiaya hayırlı olmasını diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here