TÜRKONFED’i konuk ettiler

0
68

Çatısı altındaki 7 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED), üyesi olduğu Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED) Başkanı Süleyman Sönmez ve heyetini Balıkesir’de ağırlayarak bir dizi temaslar gerçekleştirdi.

TÜRKONFED ‘Cumhuriyetimizin 100. Yılında; Yüzüncü Yıl Buluşmaları’ kapsamında 26 üye federasyon aracılığı ile Türkiye genelinde gerçekleştireceği programa Balıkesir’den başladı.

TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez, GÜNMARSİFED Başkanı Abdullah Bekki, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik, BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu, BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı, BİSİAD Başkanı İsmail Özer, BANGİAD Başkanı Kürşat İpek, ERGİAD Başkanı Özgür Kalafat, Üye Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve TÜRKONFED Genel Sekreterlik ekibi Balıkesir ziyaret programını gerçekleştirdi.

Heyet Balıkesir’deki temaslarına Organize Sanayi Bölgesinde Beksan Tel&Çivi ve Bekkiler Metal fabrikalarını ziyaret ederek başladı. Paydaş ziyaretleri kapsamında Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Nazmi Yarış, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula, Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Bekki ziyaret edildi.

BASİAD merkez binasında BASİAD Başkanı Ümit Baysal ve üyelerle bir araya gelinerek istişare görüşmesi yapıldı. İstişare ve derinleşme toplantılarına Bandırma’da BANSİAD ev sahipliğinde yapılan toplantı ile devam edildi.

Çok olumlu ve işbirliği havasında geçen ziyaretlerde TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez, ‘Hayalimizdeki Türkiye’yi anlatan Yeni Dönem-Yeni Ufuklar Vizyon Belgesi’ni aktarıp paylaştı. Sönmez, ziyaretler esnasında başkanlara TÜRKONFED rozeti taktı. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here