En az 10 puan fark atacağız

0
70

Millet İttifakı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok’a destek vermek için Balıkesir’e gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Ok’un seçimleri en az 10 puan farkla kazanacağını söyledi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, parti binasında ülke gündemini değerlendirdi. İl Başkanı Nedim Tuna ve  Millet İttifakı  Büyükşehir Belediye Başkan adayı İsmail Ok ile birlikte toplantı yapan Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Balıkesir’de Ok’un anketlerde 9 puan önde olduğunu seçimi de en az 10 puan farkla kazanacaklarını söyledi.

Aydın, “Yerel seçimler öncesinde çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor. Gittiğimiz her yerde vatandaşların ilgisiyle karşılaşıyoruz. Balıkesir’de de İsmail Ok başkanımızın da yaptığı çalışmalar bize umut veriyor. İsmail Ok’un adaylığı kesinleşmeden önce yaptırdığımız anketlerde yüzde 2’i öndeydik. Adayımız belirlendikten sonra yaptığımız kamuoyu araştırmalarında bu fark yüzde 9’a kadar çıktı. Seçime kadar da bu oranı daha da yükselteceğiz” diye konuştu. Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret etti. Mahmut ACARÖZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here