Geleceğin dahileri bu kulüpte yetişiyor

0
2

Eğitim hayatının üçüncü yılında olan Pozitif Çocuk Kulübü, deneyimli, uzman kadrosuyla, özverili çalışmalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Sabahçı, öğlenci, tam gün, hafta içi, hafta sonu gruplarıyla özellikle çalışan veliler için de önemli bir kulüp olarak öne çıkıyor.

Pozitif Çocuk Kulübü, 1-2-3-4-5-6-7-8. sınıflarda okuyan öğrencilere, Ödev takibi, Ders desteği, Okul sonrası destek, Dikkat ve algı geliştirme, Yeni sisteme uygun programlar, Hafıza teknikleri, Satranç, Mental aritmetik, Hızlı Okuma ve Robatik, Mangala ve Go konularında uzman personelce bilgi desteği veriyor.

ÇOCUKLAR DA, VELİLER DE MUTLU

Pozitif Çocuk Kulübüne gelen çocuklar, güven ortamında eğlenerek öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor. Pozitif Çocuk Kulübü, ayrıca Yaz Okulu ve erken kayıt fırsatı da sunuyor ve çocuklara “Pozitif Çocuk Kulübüne davetlisiniz” çağrısında bulunuyor.

Çocuklar, okula gitmeden önce veya okuldan sonra doğruca kulübe gelip, kahvaltı ve yemeklerini de burada yiyebiliyor. Ödev takibi, ders desteği, okul sonrası destek, dikkat ve algı geliştirme, hafıza teknikleri, satranç, mental aritmetik, satranç, robotik ve kodlama ve birçok zeka oyunlarıyla çocuklar, hem eğlenip hem de öğreniyor. Özel Haber: Cengiz GÜNER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here