Gönen Belediyespor’da İsmail Biroğlu güven tazeledi

0
323

Balıkesir’in Bölgesel Amatör Lig’deki temsilcilerinden Gönen Belediyespor’un gerçekleşen Olağan Genel Kurul’unda seçimlere tek aday olarak giren mevcut başkan İsmail Biroğlu güven tazeledi.

Bölgesel Amatör Lig Balıkesir ekiplerinden Gönen Belediyespor’un bu yılki Olağan Genel Kurul toplantısı Yıldız Otel Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Genel kurula hitap eden Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, “Daha önceleri Bölgesel Amatör Lig’de mücadele etmiş bir kulübe sahip olduğumuz için bölgesel ligin zorluğunun hepimiz farkındayız. İki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınının olumsuz etkilerini maalesef amatör spor branşlarında fazlasıyla yaşadık” dedi.

Bölgesel Amatör ve Süper Amatör Lig’lerde mücadele etmeye çalışan birçok köklü takımın ekonomik zorluklar içerisinde olduğunu belirten Başkan Palaz, “Delta Varyatı’nın ve salgının yeniden artmasıyla bu yıl da pandeminin sporun üzerinde olumsuz etkisinin devam edeceğini düşünüyorum. Tek listeden oluşan böyle değerli yönetim kurulu üyelerinin ve ilçemizdeki iş adamlarının da katkılarıyla birlik ve beraberlik içerisinde şanlı Gönenspor özlenen o başarılı günler tekrar geri gelebilir” dedi.

Başkan Palaz, Belediye olarak kulübe her zaman maddi manevi en büyük desteği verdiklerini ve her zamanda vermeye hazır olduklarını belirterek, yeni sezonda kulübe herkesin sahip çıkmasını, destek vermesini beklediğini ifade etti.

Konuşmaların ardından yapılan seçimde İsmail Biroğlu başkanlığında oluşan Yönetim Kurulu’nda Kaan Aktay, Osman Duman, Mehmet Sayhan, Özgür Dönmez, Doğan Ceylan, Taner Şenoğlu, Samed Kocaman, Gökhan Orhan, İbrahim Tahtacıoğlu, Seyit Şener yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here