Gönen Karşıyakaspor’dan HABERCİ’ye teşekkür

0
136

Balıkesir Süper Amatör Lig ekiplerinden Gönen Karşıyakaspor, Covid-19 pandemisi nedeniyle liglere verilen arayı tesisleşme çalışmalarına hız vererek değerlendirmek istiyor. Bu doğrultuda bir takım görüşmeler yapmak üzere Balıkesir’e gelen Gönen ekibinin yöneticileri HABERCİ’yi de ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

Gönen Karşıyakaspor Başkanı Hasan Güner ve yönetici Fatih İlgün, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu’nu ziyaret ederek, geçtiğimiz günlerde Balıkesir’de bir takım incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından tamamlanması sözü verilen futbol sahası projesinin son durumu hakkında bilgi aldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ardından HABERCİ Gazetesi’nden İrfan Duroğlu ve Mustafa Atik’i de ziyaret eden Gönen Karşıyakasporlu yöneticiler, pandemi süreci ve gündeme dair diğer konularda fikir alışverişinde bulundu.

Önceliklerinin altyapı olduğunun altını çizen Gönen Karşıyakaspor Başkanı Hasan Güner, “Bizler, gençlerin spor yapabilmesi düşüncesiyle çıktığımız yolda epey yol aldık. İlk etapta altyapıya önem verirken, şimdilerde yarışmacı bir takım hüviyeti de kazanarak, Balıkesir Süper Amatör Lig’de mücadele ediyoruz. Bu mücadeleyi de kendi gençlerimizle vermeye çabalıyoruz” dedi.

Covid-19 pandemisinin sadece sahadaki mücadelelerine engel olduğunu dile getiren Başkan Güner, “Tüm bunları yaparken, kendi sahamızın tamamlanmamış olması bizi, zaman zaman fazlasıyla zorladı. Ancak Gençlik ve Spor Bakanı’mızın talimatının ardından saha projemizin gündeme alınması, kendi sahamızda kendi gençlerimize spor yaptırabilme umutlarımızı artırdı. Umarız, proje kısa sürede hayata geçer ve sahamıza kavuşuruz” dedi.

Amatör spora verdiği destek nedeniyle HABERCİ Gazetesi’ne teşekkür eden Başkan Güner, “Amatörlerin sorunları gibi başarılarını da duyurmak kolay olmuyor. Bu doğrultuda bize sayfalarınızda yer ayırıp, sesimizin duyulmasına yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. İnanın ki sizin sayfalarınızda çıkan her haber, sporcular ve bizim için itici güç vazifesi görüyor” dedi.

Gönen Karşıyakaspor Başkanı Hasan Güner ve yönetici Fatih İlgün, görüşmenin ardından sırtında HABERCİ Gazetesi ve İrfan Duroğlu yazan 10 numaralı formaları hediye etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here